Sports

Okorn ”Još se sjećamo šamara Cedevite u prvom poluvremenu posljednje utakmice”…

Cibona će s vodeće pozicije zakoračiti u doigravanje za naslov prvaka Hrvatske, a prije četvrtfinalnog dvoboja s Furnirom ili Šibenkom sastav Gašpera Okorna u petak od 18 sati gostuje kod Cedevite Junior u Domu sportova. Vukovi sa sedam uzastopnih pobjeda u HT Premijer ligi ulaze u ovaj dvoboj koji nema veći rezultatski značaj, a trener Okorn još dobro pamti dvoboj od prije mjesec dana kada je Cedevita Junior na poluvremenu imala 19 razlike (44:25)

‘Želimo iskoristimo ovo vrijeme da neke stvari radimo bolje i odigramo bolje kako bi ovu Ligu za prvaka završili pobjedom. Cedevita Junior je protiv Zadra pokazala svoju kvalitetu, a mi smo njihovu kvalitetu osjetili u našoj dvorani u posljednjoj utakmici kada su nas išamarali prvo poluvrijeme kao nitko ove sezone. To smo analizirali i nadamo se da nam se to više neće ponoviti”…kazao je Okorn.